גיל דור   צלם

arrow-left16, arrow-left, left, previous
050-9191212
phone6, phone, contact, telephone, support, call

צילום אירועים  •  צילומי בוק ופרוטרטים  •  צילומי סטילס

הכל על צילום בוק והדפסת תמונות על קנבס

צילום בוק מקצועי יכול להוות צעד ראשון לקריירה בתחום הדוגמנות או פשוט חוויה מהנה עם מזכרת נהדרת לכל מי שאוהב להצטלם. אומנם בעידן המצלמות הדיגיטליות והטלפונים החכמים לכל אחד יש את היכולת לצלם תמונות באיכות סבירה, אך רק צלם מקצועי ומיומן יכול לצלם בוק ברמה גבוהה. השימוש בטכניקות צילום מתקדמות מייחד סוכנויות צילום מקצועיות לעומת צלמים חובבנים וההבדלים בין צילום מקצועי לחובבני גדולים במיוחד בצילומי אופנה וסטייל הדורשים מיומנות גבוהה מאוד בטכניקות צילום ייחודיות.


אז מי בכלל צריך בוק מקצועי?

כל מי שמייעדת את עצמה לקריירה בתחום האופנה והדוגמנות זקוקה לבוק מקצועי אשר יפגין את התכונות שלה ואת ההתאמה שלה לתחומים השונים בענף הדוגמנות. אין ספק שעל מנת להיות דוגמנית מצליחה יש צורך בהתמדה, מזל וכמובן פוטוגניות, אך בוק צילומים מקצועי הוא כרטיס הביקור הבסיסי ביותר הדרוש להתנהלות בתחום. בוק מקצועי כולל על פי רוב צילומי חוץ וצילומי סטודיו, איפור מקצועי וסידור שיער, עבודת עריכה מקצועית על התמונות, וכמובן את האלבום עצמו בפורמט רגיל ודיגיטלי או כיצירה של קולאז' תמונות קנבס.


סוכנות צילום ופיתוח

חנויות צילום מקצועיות המספקות שירותי צילום בוק על ידי צלמים מומחים, מפעילות לעיתים גם שירותי פיתוח מקצועיים הן כתמונות לבוק והן כתוצר של הדפסה על קנבס. פיתוח איכותי של תמונות אומנם תלוי באיכות הציוד אך אין ספק שמיומנות אנשי המקצוע המתפעלים אותו הינה קריטית לתוצאות תהליך הפיתוח. אחד מהשלבים הבסיסיים בתהליך פיתוח התמונות בימינו הוא עריכה בסיסית של התמונות בפוטושופ.

באמצעות תוכנה זו ניתן לתקן פגמים קלים בתמונות הדיגיטליות ולפתח תמונות מעולות ברמה גבוהה. עריכה מתקדמת יותר מופעלת במקרה של בוק מקצועי בו המצולמת צריכה להיות בשיאה. למרות המקצועיות של הצלם יש לערוך מקצה עריכה מעמיק וייחודי שעושה את ההבדל בין סוכנות צילום ופיתוח מקצועית לסוכנות חובבנית.
 
גיל דור, צלם

טלפון:  050-9191212
דוא"ל:  gil@topimage.co.il
פייסבוק: גיל דור, צילום בוק
FacebookGoogle+Youtube
התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים  •  הצהרת נגישות 
H