גיל דור   צלם

arrow-left16, arrow-left, left, previous
050-9191212
phone6, phone, contact, telephone, support, call

צילום אירועים  •  צילומי בוק ופרוטרטים  •  צילומי סטילס

אחד הטרנדים הבולטים ביותר בענף האירועים המשפחתיים הינו תחום חתונות הקונספט. חתונות אלו מבוססות על רעיון מקורי אחיד המלווה את כל מרכיבי האירוע. חתונות הקונספט מאפשרות לכל זוג צעיר הנישא בימים אלו, להביא לידי ביטוי את הצד היצירתי שבו, ואף לגולל בפני האורחים את סיפור היכרותם והתאהבותם של בני הזוג, באמצעות מרכיבים שונים המופיעים כמוטיב חוזר במהלך חתונת הקונספט.

חתונות קונספט ניתן לקיים גם בחתונות העולות הון תועפות וגם לחתונות בעלויות סבירות, הדבר החשוב ביותר בחתונות הקונספט הוא לא האמצעים הכספיים הרבים שמופנים על ידי בני הזוג, אלא בעיקר, הרעיונות המקוריים שילוו את האירוע, וישתלבו באופן טבעי, מקורי ומעניין בקונספט המרכזי.

כיצד תתכננו לעצמכם חתונת קונספט ?

עומדים להינשא בקרוב? זה הזמן להתחיל לתכנן את חתונת הקונספט שלכם. הדבר הראשון שתדרשו לעשות הוא למצוא מוטיב מרכזי ומשמעותי בחייכם ועל פיו להרכיב את כל נושא החתונה. לדוגמא: במידה ושניכם עוסקים בספורט אתגרי, הרי שבאופן טבעי קונספט החתונה יהיה הספורט האתגרי (האולם יכול להיות מעוצב במסלול אתגרים, ההזמנות לחתונה יעוצבו בסגנון מפה וכדומה).

לאחר שהתוויתם לעצמכם רעיון מרכזי אחיד, הגיע הזמן לשזור את כל מרכיבי האירוע והאלמנטים השונים המופיעים באירוע באופן המותאם לקונספט המרכזי. לדוגמא: במידה והקונספט שבחרתם הוא "חתונה בלבן" הפקידו על כך שכל הפריטים שילוו את האירוע שלכם יהיו בצבע הלבן, החל ממפות השולחן ועד לשטיח (האדום), שהפעם יהיה שטיח לבן שילווה אתכם אל החופה.

מכיוון שחתונות בכלל ותחום חתונות הקונספט בפרט, הינם הליכים מורכבים ומתמשכים, מומלץ לפנות לבעלי מקצוע העוסקים בתחום ארגון האירועים הפרטיים. הקפידו לפנות אל בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים, ולא לכאלו ש"יתגלחו" על החתונה שלכם (גם במקרים בהם הם מציעים להפיק את החתונה שלכם בחצי מחיר או אפילו בחינם).
כידוע, המחיר היקר שתשלמו על טעויות אותן יבצע "בעל מקצוע" לא מקצועי ולא מנוסה, יעלו לכם הרבה יותר מהאפשרות הראשונית לפנות לבעל מקצוע מבין עניין. תחום זה תקף בכל תחומי השירות השונים, לרבות, חברה לפינוי ירושות, חברה להפקת אירועים ועוד.

חתונות קונספט

 
גיל דור, צלם

טלפון:  050-9191212
דוא"ל:  gil@topimage.co.il
פייסבוק: גיל דור, צילום בוק
FacebookGoogle+Youtube
התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים  •  הצהרת נגישות 
H