גיל דור   צלם

arrow-left16, arrow-left, left, previous
050-9191212
phone6, phone, contact, telephone, support, call

צילום אירועים  •  צילומי בוק ופרוטרטים  •  צילומי סטילס

מנה עיקרית חדשה לחתונה

על מנת להבין את החשיבות של המנה העיקרית בחתונה, קיים צורך להבין מהי בכלל חתונה.

כאשר אומרים חתונה, הכוונה היא קודם כל לאירוע מיוחד, חד פעמי, מרגש ומכונן. מעבר לכך, הכוונה הינה לאירוע אשר במהלכו שני בני זוג מקיימים טקס אשר מכריז עליהם כבעל ואישה. באופן חד משמעי, חתונה נעשית כתוצאה מן הרצון של בני זוג כלשהם לבלות את יתרת חייהם ביחד, להגשים את המטרות האישיות שלהם ביחד, להקים בית ומשפחה ועוד.
לפיכך ובאופן מכריע, חתונות מתרחשות אך ורק במקומות מפוארים ומיוחדים כמו אולמי שמחות, גני אירועים, תחת כיפת השמיים ובאמצעות הפקה מקצועית ועוד. בטח יהיה מיותר לציין כי גולת הכותרת של כל חתונה הינה כלל לא טקס החופה אלא דווקא המנה העיקרית שלה...

גלידת בוטיק הינה מנה עיקרית פוטנציאלית לכל חתונה...

אירוע החתונה באמת טומן בתוכו גדולות ונצורת ברמה האישית מבחינת שני בני זוג מתחתנים. אירוע החתונה, ובעיקר המפרט הקולינרי שהוא כולל, הינו קריטי ומשמעותי ביותר מבחינת האורחים שלו. במילים אחרות, 'התוכן' שאורחים של כל חתונה מחכים ומצפים לו יותר מכל הינו המנה העיקרית של החתונה. לפיכך ובאופן בלתי נמנע, אחד מן האלמנטים הכי מושקעים בכל חתונה הינו תפריט האוכל והמנה העיקרית שהוא מכיל.

האוטוריטה המקצועית והסמכותית של כל חתונה מושקעת ואפילו ממוצעת, הינה לא אחר משף מקצועי ובעל ניסיון. באופן הזה, אותו שף אחראי על מתן ייעוץ מקצועי וקולינרי ללקוחות המתחתנים ואולי המלצה על גלידה כסוג של אטרקציות לאירועים. ייעוץ זה כולל אפיון החתונה מבחינת מאכלים, בחירת מנות (ראשונות, שניות, עיקריות, קינוחים ועוד) ובקשות מיוחדות. מיותר לציין כי שפים לא רק מכינים את מנות האוכל הטעימות ביותר שיש, אלא גם מחדשים ו'פורצי דרך' כל העת. באופן הזה, במהלך השנים האחרונות גלידה הפכה למנה עיקרית חדשה, מבוקשת ומומלצת בכל חתונה.

מנה עיקרית לחתונה כגלידה הינה מנה מיוחדת במינה!

אחד מן החידושים הקולינריים המעניינים (והמוצלחים ביותר) בענף החתונות הינו שדרוג מעמדה של הגלידה. כלומר, גלידה כלל לא מתפקדת יותר כקינוח, אלא כמנת גורמה עיקרית לכל דבר. בהינתן שגלידה הינה מנת גורמה בחתונה, אין ספק כי מדובר במנה מעניינת למדי. באופן הזה, קיימים אינספור סוגים של גלידות בוטיק: גלידות מסויה. גלידות חלביות. גלידות פרווה. גלידות בטעמים ובשילובים שונים ועוד. מדובר בגלידות טעימות ביותר, משביעות למדי ו... בעיקר מיוחדות ומלבבות. כמו החתונה עצמה!
 
גיל דור, צלם

טלפון:  050-9191212
דוא"ל:  gil@topimage.co.il
פייסבוק: גיל דור, צילום בוק
FacebookGoogle+Youtube
התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים  •  הצהרת נגישות 
H