גיל דור   צלם

arrow-left16, arrow-left, left, previous
050-9191212
phone6, phone, contact, telephone, support, call

צילום אירועים  •  צילומי בוק ופרוטרטים  •  צילומי סטילס

צילום קיטרינג לאירועים

בחירת חברת הקייטרינג שתסעיד את קיבתם של אורחי האירוע היא אחריות כבדה. תעשיית שירותי הקייטרינג לאירועים הפכה למעצמה של ממש, אז כיצד בוחרים את הספק הנכון, מבלי לטעום את כל המנות, ולרצוץ ממקום למקום?

יש כל כך הרבה חברות קייטרינג, מדרום עד צפון, המציעות מגוון סוגים של שירותי הסעדה, החל מגורמה ואירועי בוטיק, וכלה בהגשת מזון אותנטי, מסורתי ועממי.

התשובה הבלתי מעורערת היא לצמצם אפשרויות על ידי שיטוט ברחבי האינטרנט. רוב הלקוחות הפוטנציאלים, אם לא כולם, מתרשמים מהיצע התמונות המופיעות באתרים השונים, אינדקסים או אתרי חברות הקייטרינג עצמן.
כבעלי חברת קייטרינג לבטח תגלו כי גם אם תמלאו אתר שלם בתשבוחות, המלצות, ותגובות של לקוחות מרוצים, אין כמו מראה עיניים להעביר את המסר, וצילום מקצועי יקרין גם את הריחות והטעמים בדרכו שלו.
ניתן לצלם את המנות הראשונות, את אופן ההגשה (מזנון אמריקאי לעומת הגשה באמצעות מלצר לשולחן), מנות עיקריות, אלכוהול; אם מוצע, וכמובן- הדובדבן שבקצפת, הקינוחים, כך שכל אחד יוכל להתרשם מהמגוון המוצע ואף להתחיל בבניית תפריט לאירוע העתידי.

לפיכך, צילום קייטרינג לאירועים, לא כל שכן, צילום אוכל בפרט, מהווה זרז בהיותו גירוי ויזואלי, וכולם כבר יודעים כי "תמונה אחת שווה אלף מילים".

חשבו על זה רגע, מה נשאר לזוג לאחר שחגג חתונה, לילד שעלה למצוות, או להורים מאושרים וטריים, אם לא תמונות מאירוע מוצלח גדוש אורחים מרוצים ושבעים?

חשוב לזכור שככלות הכל, אופי האירוע, צבעיו וריחותיו, יקבעו על פי אמות המידה של חברת הקייטרינג הנבחרת, ומתוקף כך המשקל של מראה המנות המוגשות, סידור השולחן, והאווירה המשודרת לגולש המותש מחיפושים, יסייע לקבל החלטה לבחירת קייטרינג לכל אירוע, במינימום זמן ובתבונה.
 
גיל דור, צלם

טלפון:  050-9191212
דוא"ל:  gil@topimage.co.il
פייסבוק: גיל דור, צילום בוק
FacebookGoogle+Youtube
התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים  •  הצהרת נגישות 
H