גיל דור   צלם

arrow-left16, arrow-left, left, previous
050-9191212
phone6, phone, contact, telephone, support, call

צילום אירועים  •  צילומי בוק ופרוטרטים  •  צילומי סטילס

קורס איפור עבור עולם התקשורת – יופי דרך העדשה 

קורס איפור עבור עולם התקשורת מכוון אתכן באופן ספציפי לאיפור שמתבצע במדיה, איפור עבור קולנוע, איפור עבור טלוויזיה, איפור עבור סרטים באינטרנט. הגיאות העצומה של המדיה פותחת מקומות עבודה מעניינים למאפרות בתחום התקשורת. קורס איפור עבור עולם המדיה כולל גם סירוק וגם איפור לצורכי צילום, צילום הוא למעשה פילטר נוסף המופעל על הדוגמנות והוא משנה את תוצאות האיפור. קורס איפור עבור המדיה מלמד אתכן לאפר כך שהדוגמנית תראה בצורה מחמיאה גם דרך עדשת המצלמה.

קורס איפור עבור עולם התקשורת- ללמוד את רזי התעשייה
במסגרת קורס איפור עבור עולם התקשורת אתן מקבלות הכנה לפתח קריירה כמסרקות ומאפרות בטלוויזיה, בקולנוע ובהפקות מצולמות שונות. מעבר לכללי איפור שונים יש לעולם התקשורת כללים משלו ולכן קורס איפור טוב למקצועות התקשורת יכין אתכם לכללי עבודה והתנהגות בתעשייה של התקשורת. יש חשיבות בתחום זה ליכולת עבודה בתנאי לחץ ובתנאי קוצר זמן וכן יכולת עבודה בתוך צוות של מאפרות, מסרקות, ונשי עיצוב ויופי על סטים של תכניות, הפקות אופנה, סרטים וכו'. כאשר אתם לומדות קורס איפור לתפקידי התקשורת תלמדו במסגרת הקורס רקע עיוני מרתק ומעשיר של מקצועות היופי בתוך תחום התקשורת וכן לגבי מקומם של תחומי היופי בתוך תחום התקשורת. אתן תלמדנה גם על הטרנדים החמים ביותר של עולם האיפור במסגרת קורס איפור מצד אחד, ומצד שני תלמדנה גם על ההיסטוריה של עולם האיפור בתוך עולם הטלוויזיה ועולם הקולנוע.

איפור עבור עולם התקשורת- הכוח להשפיע
בתור מאפרות של עולם התקשורת אתן תשפענה בסגנונות האיפור שלכן על סגנונות של עשרות אלפי אנשים. מאפרת מצליחה המאפרת דמויות תקשורת מרכזיות בתוכניות יכולות לגרום למוצר שהן משתמשות בו להפוך ללהיט מכירות, זה כוח רב שיש בידיים שלכם כמאפרות לכן חשוב שתדענה להתעדכן ללמוד, לחקור ולהשתלב בתחום של איפור למדיה גם במהלך קורס איפור למדיה, וגם אחריו, כאשר אתן משתלבות בתעשייה. קורס איפור למדיה יכין אתכן לעבודה חווייתית ומרגשת שאין כמוה.

קורס איפור עבור עולם התקשורת- להכיר אנשים מרתקים
במסגרת עבודתכן כמאפרות למדיה תכירו מגוון אנשים מרתקים, סלבס, אושיות תרבות, פוליטיקאים, אנשי עסקים מרכזיים ועוד אנשים במרכז סדר היום הציבורי. עבודה כזאת נותנת לכן זמן לשוחח עם אנשים בעלי כוח וקשרים עצומים ומאפרת חכמה יכולה להפיק מכך המון כוח רווח והצלחה. אתן עובדות ומאפרות אנשים שכדי לקבל דקת שיחה איתם לעיתים צריך לחכות חודשים, אבל אצלכן הם יושבים דקות ארוכות ומתאפרים ומשוחחים אתכן על כול נושא שבעולם זה כוח רב ופוטנציאל שניתן לעשות אתו הרבה מאוד. מאפרת מצליחה בתקשורת צריכה להיות דיפלומטית חכמה מתוחכמת שומרת סוד ואינטליגנטית אם יש בכן התכונות האלה, תוכלנה בעזרת קורס איפור למדיה להגיע בתחום רחוק מאוד.
 
גיל דור, צלם

טלפון:  050-9191212
דוא"ל:  gil@topimage.co.il
פייסבוק: גיל דור, צילום בוק
FacebookGoogle+Youtube
התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים  •  הצהרת נגישות 
H