גיל דור   צלם

arrow-left16, arrow-left, left, previous
050-9191212
phone6, phone, contact, telephone, support, call

צילום אירועים  •  צילומי בוק ופרוטרטים  •  צילומי סטילס

שיש קיסר – השיש הבא שלכם

אחד הכללים הידועים בתחום תיווך הדירות מיד שנייה, הוא "שדרג את ביתך ב-X שקלים, כדי שתוכל להעלות את מחיר המכירה בעתיד ב-2X לפחות". אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת, היא בעזרת שימוש באבן שיש קיסר. כך, בלי הרבה מאמץ ובעלויות סבירות בהחלט, העלתם את ערך הבית שלכם באלפי (ואף יותר) שקלים. אם עוד לא השתכנעתם, בואו תראו מה עוד יש למשטח שיש זה להציע.
 
שיש קיסר נחשב כבר שנים לנפוץ והאהוב ביותר בישראל. הוא משמש מאות אלפי בתי אב בישראל בעיקר למטבח, אבל לא רק. בזכות יתרונותיו הבולטים על פני שאר סוגי השיש, קנה לעצמו שיש קיסר אוהבים ואוהדים רבים, שלא מוכנים להחליפו בעד שום סוג אחר הקיים.
 
יתרון חשוב במיוחד הוא חוזקו האדיר של שיש קיסר, בזכות העובדה כי הוא מיוצר באבן הקוורץ הנחשבת לאחת האבנים החזקות שישנן. הוא עמיד בפני נזקי זמן ושומר על צבעו וחוזקו לאורך עשרות שנים. יתרון משמעותי נוסף הוא הניקוי הקל שלו, ללא חומרים מיוחדים. תרסיס ומטלית, והשיש נקי.
 
מה עוד?
שיש קיסר עמיד בפני מכות, פגיעות ושריטות אשר עלולות להתרחש כתוצאה מהזזת מכשירי חשמל, שימוש בסכינים חדות וכדומה. בנוסף, בזכות התהליך האיטי והמורכב שבו השיש מיוצר, הכולל הזנה, דחיסה, חימום וליטוש, נשאר השיש מבריק ובעל מראה חדיש שנים רבות.
 
אבל יותר מהכל, אזרחי ישראל התאהבו בעובדה כי שיש קיסר מגיע בעשרות דגמים וצבעים שונים, אשר נותנים לכל אחד את האפשרות למצוא את הסגנון המועדף עליו. קולקציה של שיש, מי היה מאמין.
 
ויש גם את עניין המחיר. ישנם סוגי שיש יקרים יותר משיש קיסר וזולים יותר. אבל ככל הנראה, אין שיש שנותן תמורת כה גבוהה עבור המחיר שלו. ניתן למצוא שיש קיסר החל מ-350 ₪ למטר ומרובע, ישנם גם ב-500 ₪ ואף יותר. תלוי בדגם, בכמות המוזמנת, ביבואן ובמצב השוק בעת ההזמנה.
 
אבל השורה התחתונה לא תלויה בשום דבר – מבחירה בשיש קיסר אין סיכוי שתצאו לא מרוצים. כי מאות אלפי משפחות בישראל יודעות מה טוב בשבילן. ומה איתכם?.. קנייה נעימה.
 
גיל דור, צלם

טלפון:  050-9191212
דוא"ל:  gil@topimage.co.il
פייסבוק: גיל דור, צילום בוק
FacebookGoogle+Youtube
התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים  •  הצהרת נגישות 
H